Inwestycja

Inwestycja składająca się z trzech, połączonych ze sobą budynków z apartamentami, hotelem oraz rozbudowaną strefą SPA &Wellness.

Nowoczesna bryła budynków wpisuję się w otaczającą ją przestrzeń, zlokalizowaną w pierwszej linii zabudowy. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży oraz nadmorskich atrakcji gwarantuje najlepszą lokalizację i wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Dwa budynki apartamentowe, w których znajduje się ok 300 apartamentów oraz hotel pięciogwiazdkowy z dwoma basenami, w tym jeden na dachu z zapierającym widokiem na morze Bałtyckie. W obiektach do dyspozycji strefa SPA&Wellness, restauracja, kwairania, siłownia, pralnia, bawialnie dla dzieci, garaż dwupoziomowy.

Obiekt cechuje się wysoką jakością, ponadczasową elegancją oraz nowoczesnym designem ,a zróżnicowana oferta apartamentów o szerokiej gamie powierzchni ( od 30 do 150m2) jednopoziomowe, jak i dwupoziomowe, daje możliwość wyboru idealnego lokalu.

Zakup apartamentu w inwestycji Apollo Resort to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek lub przede wszystkim bardzo dobra lokata kapitału – Świnoujście to wyjątkowe miejsce na mapie Polski – najpiękniejsza plaża, wiele atrakcji turystycznych, Park Zdrojowy, marina, powoduje, że jest corocznie odwiedzane przez ponad 3 mln turystów.

Zakupiony apartament może służyć do celów własnych lub może być zarządzany profesjonalnego operatora i przynosić zyski z wynajmu.

Korzyści z zakupu

Pełna własność

Możliwość odliczenia VAT również dla osób fizycznych

Zysk z wynajmu

Bezobsługowa inwestycja

Wzrost ceny nieruchomości

Idealne miejsce na wypoczynek

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

Potrzebujesz dodatkowych informacji albo nasuwają ci się jakieś pytania? Skontaktuj się z nami a udzielimy ci wszelkich odpowiedzi.

Biuro Nieruchomości Rogalscy

ul. Wojska Polskiego 2a (PLATAN)
72-600 Świnoujście

+48 91 322 33 55

+48 516 968 625

+48 693 418 586

+48 503 853 011

biuro@nieruchomosci-rogalscy.pl